kontakt zobacz film polski english deutsch
home hotel gastronomia imprezy konferencje atrakcje spa galeria

PUB

               

                                    

 

Czy pamiętasz PUB 10,5 w Gnieźnie?

 
 
Tym, którzy nie pamiętają tego lokalu, przypomnijmy iż PUB 10,5 - bo tak brzmiała jego pierwotna nazwa - był pierwszym liczącym się pubem w Gnieźnie. 
Nie nie było osoby, która nie słyszała o kultowym miejscu na gastronomicznej mapie Gniezna. To była bezprecedensowa strefa spotkań towarzyskich, która dała początek nocnemu życiu miasta.
 
Ale... czasy się zmieniają i my zmieniamy się wraz z nimi, dlatego z okazji zbliżającego się 25-lecia istnienia pubu, zapraszamy w podróż, która przypomni „Starym wilkom” jego dawną świetność, ale i stworzy nową historię, by i młode wilczki miały co wspominać.
Amerykańskie wnętrza, menu z charakterem, nowa odsłona baru – to tylko początek na długiej liście niespodzianek, jakie dla Was przygotowaliśmy!
Miło nam poinformować, że od 9 grudnia 2016 roku staliśmy się oficjalną AMBASADĄ PIWA ŻYWIEC, co oznacza, że będziecie mogli spróbować już nie tylko tradycyjnego piwa, ale także jego wielu odmian. Cyklicznie będą się odbywać koncerty na żywo, imprezy tematyczne, pokazy barmańskie i wiele innych wydarzeń. 
 
Rezerwujcie stoliki, zbierajcie ekipę znajomych i przyjdźcie na deptak do nowego Pubu Pietrak!
 

Tymczasem zapraszamy na nasz profil na facebooku, gdzie można na bieżąco śledzić co ciekawego dzieje się w pubie!